info@butikzeytinotel.com
  • Hakkımızda

  • Uzun yıllar sektördeki tecrübemizle müşteri memnuniyetini önemseyen otelimiz daima kalite hizmetten ödün vermeden faaliyetini sürdürmekterdir.

    Zeytin Butik Hotel olarak tüm hizmetlerde, çağdaş, güvenilir, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, herşeyden önce konforu ön planda tutan yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern olmayı ön planda tutan hotel olma özelliğine sahiptir.
    Atatürk uluslar arası havalimanına 45 km 45 dk mesafededir.İstanbulun tarihi mekanlarından olan Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı Sultanahmet ve Ayasofya Camilerine gemiyle 20 dk mesafededir.Kız Kulesi ve İstanbul Boğazı sadece 5 dk mesafededir.

    Klasik otel hizmeti anlayışından farklı olarak; misafirlerine kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortamı onlara yaşatan Zeytin Butik Hotel; Sabiha gökçen uluslararası havalimanına 40 km 25 dk mesafededir.

    Hakkımızda yapılan her eleştiriyi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak gördüğümüzden, müşterilerimiz olarak sizlerin, her türlü soru, sorun ve görüşleri için, iletişim kanallarımızdan anında bizimle temasa geçmenizi önemle rica ediyoruz.